Generalni pokrovitelj:

Ostali pokrovitelji:

Aktualne novice:

Mednarodno tekmovanje, Alpe Cimbra 2020

V Folgariji v Italiji je potekal že 49. pokal Alpe Cimbra.

V kategorijah U14 in U16 je tekmovalo več kot 150 smučarjev in smučark iz 38 različnih držav.

                                                                                  Ekipa U14, U16

K uspehu slovenske ekipe je ogromno prispeval smučar našega kluba  MIHA OSERBAN.

V Slalomu si je s tretjim mestom prismučal bronasto kolajno, v veleslalomu pa 8. mesto.

 

Uradni rezultati SLALOM:TUKAJ……

Uradni rezultati VELESLALOM:TUKAJ…….

Državni pokal cicibanov U12

V nedeljo 26.01.2020, je bilo državno tekmovanje cicibanov za Pokal Nordica, Doberman na smučišču Cerkno.

Naši tekmovalci so dosegli naslednje uvrstitve:

Cicibani U12: Tjaš Vesnicer 17. mesto, Žana Gorza 20. mesto, Asja Tomše 28. mesto,Neža Mori 37. mesto,

Neža Sagoničnik 42. mesto in Živa Štern 44. mesto.

Uradni rezultati:TUKAJ………

Tekmovanje za Koroški Pokal

V nedeljo 26.01.2020, so se na Poseki v Ravnah zbrali najmlajši smučarji.

V organizaciji SK Fužinar so tekmovali v veleslalomu.

Rezultati naših:

Letnik 2014 in ml.: 2. mesto Neža Pavše.

Letnik 2012: 2. mesto Vita Gorza , 4. mesto Marta Osojnik,9. mesto Jan Obretan.

Letnik 2011: 3. mesto Maks Franc Doler, 6. mesto Blaž Pavše.

Letnik 2010: 1. mesto Urh Rebula, 6. mesto Tinkara Mešnjak.

Uradni rezultati:TUKAJ…….

Tekmovanje najmlajših za Koroški Pokal

Na smučišču Bukovnik je SK Iverka organiziral prvo tekmo za najmlajše, ki šteje za Koroški Pokal.

Rezultati naših tekmovalcev:

Cicibani U8 in mlajši; Neža Pavše 1. mesto, Vita Gorza 2. mesto,

Marta Osojnik 4. mesto, Liam Praprotnik 6. mesto,

Jan Obretan 7. mesto in Lara Plesec 10. mesto.

Cicibani u 10: Maks Franc Doler 2. mesto, Tinkara Mešnjak 4. mesto,

Urh Rebula in Blaž Pavše 6. mesto.

Uradni rezultati:TUKAJ…..

Regijska tekma cicibanov 18.01.2020

Na smučišču Areh na Pohorju je SK Branik organiziral tekmovanje v Veleslalomu,

za Pokal Vzhodne Regije za Cicibane U10 in U12.

Rezultati naših tekmovalcev:

Cicibani u 10: Urh Rebula 1. mesto, Maks Franc Doler 6. mesto.

Cicibani U12: Žana Gorza 9. mesto, Asja Tomše in Tjaš Vesnicer 10. mesto,Neža Mori 16. mesto,

Živa Štern 20. mesto, Lana Pratneker 21. mesto,Ela Osojnik 24. mesto, Hana Flis 25. mesto in Iza Kovač 26. mesto.

 

Uradni Rezultati:TUKAJ……

Naroči knjigo
Vas olimpijcev