Generalni pokrovitelj:

Ostali pokrovitelji:

Aktualne novice:

ZAKLJUČUJE SE TUDI FIS SEZONA

Naša smučarja Tilen Debelak in Jera Kompan tudi zaključujeta sezono 2018/2019.

Tilen je v sezoni 2018/2019 nastopal  v hitrih disciplinah na tekmah Svetovnega pokala.

Najodmevnejši sta uvrstitvi v Kitzbuhel-u, 38.mesto v SG in 45 mesto v Smuku.

 Na začetku sezone je uspešno nastopal na Ameriški turneji, 4. in 6. mesto v SG ter 13. mesto v Smuku.

Na tekmah Evropskega pokala, se je uvrščal okrog 20. mesta.

Fis rezultati:>>>>>>>

Jera je suvereno premagala z vso konkurenco  v tekmovanju za Državni pokal NLB med mlajšimi mladinkami.

Fis rezultati:>>>>>>>

DRŽAVNO PRVENSTVO ZA DEKLICE IN DEČKE U14, U16.

Na Krvavcu se je ta konec tedna  od 21. do 24.03.2019, odvijalo tekmovanje za državno prvenstvo. Naše smučarke in smučarji,

so nas za zaključek sezone razveselili z lepimi rezultati.

Slalom: Nika Ozimic 1. mesto,

Johana Lesjak 12. mesto, Gal Oderlap 14. mesto, Miha Oserban 15. mesto.

Superveleslalom: Iris Srebre 2. mesto,

Nika Ozimic 13. mesto, Johana Lesjak in Gal Oderlap 17. mesto.

Veleslalom: Iris Srebre 2. mesto, 

Nika Ozimic 6. mesto, Johana Lesjak 12. mesto, Gal Oderlap 13. mesto in Miha Oserban 14. mesto.

Uradni rezultati:>>>>>>>

Zaključek Koroškega pokala za najmlajše

Na smučišču Kope, so najmlajši 9.3.2019 končali s tekmovanjem za Koroški pokal v sezoni 2018/2019.

SKUPNI REZULTATI ŠESTIH TEKEM

Letnik 2013: 10. mesto Liam Praprotnik , 12. mesto Luka Plesec.

Letnik 2012: 5. mesto Vita Gorza , 6. mesto Marta Osojnik, 11. mesto Lara Plesec

12.mesto Regina Mori .

Letnik 2011: 3. mesto Maks Franc Doler, 9. mesto Blaž Pavše.

Letnik 2010: 4. mesto Urh Rebula, 4. mesto Tinkara Mešnjak, 5. mesto Maša Trost, 12. mesto Jaša Vesnicer.

Letnik 2009: 3, mesto Jakob Kurnik,4. mesto Metka Osojnik,5. mesto Neža Mori,6. mesto Neža Sagoničnik, 7. mesto Lana Pratnekar,

8. mesto Živa Štern, 9.mesto Tadea Kacl Kuplen, 11. mesto Lara Pratnekar, 12. mesto Iza Kovač in 16. mesto Eva Strmčnik.

Uradni rezultati >>>>>>

Tekmovanja tekaške sekcije 2018/2019

Nekaj uvrstitev Anžeta Bogataja na tekaških tekmovanjih.

Fischer-Kelag pokal Pirkdorf 1. mesto
Pokal Alpina Vojsko 2. mesto
COC Planica U18 4. mesto
Pokal Alpina Bloke 5. mesto
FIS Ravna gora 4. in 5. mesto

Podatki: Milan Bogataj

Koroški pokal Ribnica 24.02.2019

Na smučišču Ribnica na Pohorju, je potekalo tekmovanje cicibanov v organizaciji SK Vuzenica

za Koroški pokal v VSL.

Naši tekmovalci so dosegli: 2. mesto Urh Rebula in Metka Osojnik,

5. mesto Vita Gorza , 6. mesto  Marta Osojnik Jakob Kurnik in Lana Pratnekar,

7. mesto Tinkara Mešnjak in Tadea Kacl Kuplen,  8. mesto Neža Sagoničnik in Blaž Pavše,

9. mesto Lara Pratnekar in 11. mesto Iza Kovač.

Uradni rezultati >>>>>>>>

Zagreb Trophy 2019

Mednarodnega tekmovanja v SL in VSL se je udeležilo dvajset tekmovalcev Vzhodne regije, ki so v skupni razvrstitvi dosegli 2. mesto.

Sodelovali so tudi Trije naši smučarji, Miha Oserban je z 4. in 8. mestom pripomogel k skupinskemu uspehu. Nika Ozimic in Gal Oderlap pa sta žal odstopila.

Naroči knjigo
Vas olimpijcev