Generalni pokrovitelj:

Ostali pokrovitelji:

Aktualne novice:

Tekmovanje cicibanov za POKAL VZHODNE REGIJE

 Na Rogli je v organizaciji SK Alpska Šola, 07.03.2020 potekalo tekmovanje cicibanov v VSL.

Rezultati naših tekmovalcev:

Cicibani U10: Urh Rebula 3. mesto, Tinkara Mešnjak 7. mesto.

Cicibani U12: Žana Gorza 11. mesto, Metka Osojnik 12. mesto,

Neža Mori 19. mesto, Asja Tomše 22. mesto,

Neža Sagoničnik 26. mesto, Živa Štern 27. mesto,

Ela Osojnik 29. mesto, Lana Pratneker 31. mesto in Hana Flis 32. mesto.

Uradmi Rezultati:TUKAJ……

Koroški Pokal Peca 01.03.2020

Tekmovanje najmlajših v VSL za Koroški Pokal, je potekalo na smučišču Peca

v organizaciji SK Mežica.

Rezultati tekmovalcev SK Črna TAB:

Letnik 2012: Vita Gorza 2. mesto,Marta Osojnik 3. mesto, Jan Obretan 5. mesto.

Letnik 2011: Maks Franc Doler 3. mesto.

Letnik 2010: Urh Rebula 4. mesto, Tinkara Mešnjak 4. mesto.

 

Uradni rezultatiTUKAJ…….

Tekaška sekcija SK Črna TAB

Anže Bogataj U18

19.1.2020 Lienz 42km 27. mesto-absolutno

2.2.2020 Državno prvenstvo 10km 6. mesto

7.2.2020 COC Trbiž – šprint 10.mesto

8.2.2020 COC Trbiž 10km 9.mesto

22.2.2020 FIS St. Jakob 15km 7.mesto

23.2.202 FIS St. Jakob 10km 12. mesto

Pripravil: Milan Bogataj

Tekma cicibanov za Koroški pokal

Na smučišču Ribnica na Pohorju, je 16.02.2020 v organizaciji SK Vuzenica potekal veleslalom,

ki je štel za Koroški Pokal.

Uvrstitve naših smučarjev:

Letnik 2014 in mlajši: Neža Pavše 2. mesto.

Letnik 2013: Ela Kert 5. mesto.

Letnik 2012: Marta Osojnik 2. mesto, Vita Gorza 5. mesto, Jan Obretan 5. mesto.

Letnik 2011: Maks Franc Doler 1. mesto.

Letnik 2010: Urh Rebula 1. mesto, Tinkara Mešnjak 4. mesto.

Uradni rezultati:TUKAJ…….

45. Pokal Loka 14-16.02.2020

 SK Škofja Loka je organiziral že 45. mednarodno tekmovanje v VSL in SL.

Na tekmovanju je sodelovalo preko 200 dečkov in deklic U14 in U16, iz 28. držav.

Miha Oserban je v VSL zasedel odlično 4. mesto.

Uradni rezultati:TUKAJ……

Regijske tekme CICIBANOV 13.02.2020

Na smučišču Ribnica na Pohorju je potekalo tekmovanje CICIBANOV v Slalomu.

Organizatorji so izpeljali dve tekmi za U12, ki sta šteli za pokal Vzhodne regije in

dve tekmi v kategoriji U10, za pokal Ribnice na Pohorju.

Rezultati naših tekmovalcev:

U12 cicibani: Tjaš Vesnicer 1. mesto,

Žana Gorza 4. mesto, Asja Tomše 10. in 11. mesto, Metka Osojnik 9. in 12. mesto, Neža Mori 12. in 14 mesto,

Elas Osojnik 24. in 26. mesto, Živa Štern 27. in 29. mesto, Neža Sagoničnik 25. in 30. mesto, Lana Pratneker 23. mesto,

Iza Kovač 28. in 31. mesto in Hana Flis 32. mesto.

U10 ML cicibani: Urh Rebula dvakrat 2. mesto, Maks Franc Doler 13. mesto.

Uradni rezultati:TUKAJ……

Naroči knjigo
Vas olimpijcev