• SK Črna

    Ekipe v sezoni 2018-19

    Alpska šola – Vodja ekipe: Marko Sonjak, pomočnica: Špela Verdel, Ana Mostnar
    1. Maks Franc Doler 2011                                         6. Tinkara Mešnjak 2010
    1. Urh Rebula 2010                                                    7. Marta Osojnik 2012
    1. Jaša Vwsnicer 2010                                               8. Nana Srebre 2010
    1. Blaž Pavše 2011                                                       9. Maša Trost 2010
    1. Metka Osojnik 2010
    U – 8 letnik 2009: Marko Sonjak
           1. Lara Pratnekar 2009                                            6. Tadea Kacll Kuplen 2009
           2. Lana Pratnekar 2009                                           7. Jakob Kurnik 2009
           3. Neža Sagoničnik 2009                                         8. Eva Strmčnik 2009
           4. Živa Štern 2009                                                     9. Urša Založnik 2009
           5. Neža Mori 2009                                                   10. Izza Kovač
    Mlajši cicibani  U 10/ Cicibani U12 – Vodja ekipe: Dejan Kumer, trener: Helena Lesjak
           1. Tjaš Vesnicer 2008                                             5. Manja Trost 2007
           2. Asja Tomše 2008                                                6. Sandi Šepul 2007
           3. Ela Osojnik 2008                                                7. Lenart Lesjak 2007
           4. Žana Gorza 2008                                                8. Ajda Rebula 2007
    Mlajše deklice/dečki U14/U16 – Trener: Tadej Ameršek
           1. Ozimic Nika 2003
           2. Iris Srebre 2005
           3. Kim Debelak 2005
    1. Gal Oderlap 2004
          5. Miha Oserban 2006
          6.Johana Lesjak 2004
          7. Luka Kovač 2005
    FIS – MME:
          1. Jera Kompan 2002 – Član C reprezentance
    FIS – Vodja: Gorza Aleš, Pomočnik-serviser: Boštjan Delalut
         1. Tilen Debelak 1991
     Kondicijski treningi U12, U14, U16 – Tadej Ameršek

    Vodena vadba – suhi treningi U8, U10, U12- Marko Sonjak, Špela Verdel;  Ana Mostnar