Generalni pokrovitelj:

Ostali pokrovitelji:

Aktualne novice:

Tekmovanje za KOROŠKI POKAL

Na smučišču Dolina v Črni je 05.02.2023, v čudovitem vremenu potekalo tekmovanje najmlajših smučarjev.

Sodelovalo je 56. tekmovalcev iz treh koroških in dveh gostujočih klubov.

Med domačini so 1. mesta zasedli: Lukas Laznik, Jera Štern, Filip Kert in Neža Pavše. 2. mesta so zasedli:Lara Jug Kumer, Anže Pavše in Matevž Piko. 3. mesto pa Julija Hercog.

Mlade smučarske upe je ob progi spremljalo lepo število gledalcev.

Uradni rezultati:REZULTATI ČRNA 2023

Sprejem zmagovalca OFEM 2023

Županja občine Črna na Koroškem Romana Lesjak, je s torto pogostila navzoče na sprejemu našega tekmovalca Miha Oserban in trenerja Tadej Ameršek, ki sta sodelovala na festivalu evropske mladine v Trbižu.

Na smučišču v Črni je 04.02.2023 potekalo prijetno druženje. Naš smučar je prejel veliko čestitk in nas razveselil z novico o uvrstitvi na svetovno prvenstvo v Courchevelu/Meribelu v Franciji.

POKAL ROKA PETROVIČA PONOVNO V ČRNO

Smučarsko društvo Novinar je 29.01.2023 organiziralo 25. mednarodno tekmovanje najmlajših.

V Kranjski Gori je pokal Roka Petroviča ponosno dvignil tekmovalec SK Črna Maks Franc Doler.

Vita Gorza je bila 16.  Jan Obretan 18. Ela Kert 21.  Neža Pavše 29. in Marta Osojnik 36.

Bravo Maks in ekipa!

Uradni rezultati: -Pokal-Roka-Petroviča-2023

VN ARGETA JUNIOR U14-U16

Na Starem Vrhu je 30. in 31.01.2023 potekalo tekmovanje U14 in U16.

Dečki in deklice so tekmovali v slalomu in veleslalomu za državni pokal.

Med  U14  je  v SL    Urh Rebula zasedel 3. mesto, Tinkara Mešnjak pa 21. mesto. V VSL je bila Metka Osojnik 10, Tinkara Mešnjak pa 31.

Med   U16 v  SL je  Ajda Rebula zasedla 13. mesto. v VSL je bila Manja Trost 15. Tjaš Vesnicer 19. Ajda Rebula pa 23.

Uradni rezultati: P12Z SL U14 P12M SL U14 P11Z SL U16 P11M SL U16 P09P10 VSL

VN Argeta Junior U 12

V organizaciji SK Krka Rog, je na smučišču Gače 28.01.2023 potekalo tekmovanje cicibanov.

Na prvi državni tekmi so naši tekmovalci kategorije U 12 pod vodstvom trenerjev, Gala Oderlapa in

Luke Kovača, dosegli naslednje uvrstitve: Maks Franc Doler 3. mesto, Vita Gorza 10. mesto,

Jan Obretan 19. mesto in Marta Osojnik 36. mesto.

 

Uradni rezultati:P13M Cicibani,  P13Z cicibanke

Naroči knjigo
Vas olimpijcev