Generalni pokrovitelj:

Ostali pokrovitelji:

Aktualne novice:

VSL Cicibanov za Koroški pokal 20.01.2019 BUKOVNIK

          Cicibani so to nedeljo tekmovali na 1. tekmi za Koroški Pokal na smučišču Bukovnik v organizaciji SK Iverka.

                       

  Letnik 2012: 3. mesto Vita Gorza, 7. mesto Marta Osojnik.

     Letnik 2011: 3. mesto Maks Franc Doler.

Letnik 2010: 2. mesto Maša Trost, 3. mesto Urh Rebula, 11. mesto Tinkara Mešnjak.

Letnik 2009: 7. mesto Jakob Kurnik, Od 5. do 12. mesta Metka Osojnik, Neža Mori,

Neža Sagoničnik, Lana Pratneker, Živa Štern, Tadeja Kacl Kuplen, Iza Kovač inLara Pratneker.

 

Uradni rezultati TUKAJ

Zmaga Črnjanke v VSL za državni pokal

Na Cerknem je v organizaciji SK Železniki potekalo tekmovanje U14 in U16 za Državni Pokal Nordica Doberman.

V Veleslalomu 20.01.2019 je Iris Srebre premagala vso slovensko konkurenco in osvojila 1. mesto.

Nika Ozimic je osvojila 7. mesto, Johana Lesjak in Miha Oserban 15. mesto, Gal Oderlap pa 16. mesto.

 

V slalomu 19.01.2019 je Nika Ozimic  zasedla 3. mesto.

Miha Oserban 5. mesto, Iris Srebre 11. mesto, Johanca Lesjak in Gal Oderlap 14. mesto, Luka Kovač pa 15. mesto.

 

Uradni rezultati:TUKAJ

Tekmovanje deklic in dečkov za državni pokal CERKNO 12-13.01.2019

V organizaciji smučarskega društva Domžale, je na Cerknem potekalo prvo tekmovanje deklic in dečkov za

Državni pokal Nordica Dobermann.

V soboto 12.01.2019 so tekmovali v VSL , uvrstitve naših temovalcev: Iris srebre 5. mesto, Miha Oserban 10. mesto,

Nika Ozimic 12. mesto, Gal Oderlap 15. mesto, od 17. do 26. mesta pa so se uvrstili Johanca Lesjak, Kim Debelak in Luka Kovač.

   

V nedeljo 13.01.2019 pa je potekalo tekmovanje v slalomu, kjer so se naši tekmovalci uvrstili takole.

Miha Oserban 9. mesto, Iris Srebre 14. mesto, od 16. do 19. mesta pa Johana Lesjak in Luka Kovač.

 

Uradni rezultati: Tukaj

REGIJSKA TEKMA CICIBANOV Črna na Koroškem 12.01.2019

Na domačem smučišču Dolina, je potekalo tekmovanje v VSL U10 in U 12 za pokal vzhodne regije.

Prizadevni organizatorji SK Črna, so ob pomoči staršev tekmovalcev ustvarili čudovito tekmo.

Številni gledalci pa so z navijanjem spodbujali 92 mladih tekmovalcev.

Maša Trost je  zasedla 4. mesto, Urh Rebula pa 6. mesto. Do desetega mesta sta se uvrstila tudi Metka Osojnik in Lenart Lesjak.

 

Uradni rezultati Tukaj

Slalom za pokal VZHODNE REGIJE 04.01.2018

 

V organizaciji smučarskega kluba Celje je na Rogli potekalo tekmovanje deklic in dečkov U 14 / U 16 v SLALOMU.

V dveh tekmah so naši tekmovalci dosegli naslednje uvrstitve:

Iris Srebre; 2x 1. mesto,  Nika Ozimic; 2. in 4. mesto, Gal Oderlap; 3. mesto

Luka Kovač; 4. mesto, Kim Debelak; 4. mesto, Johanca Lesjak; 9. mesto

 

 

Uradni rezultati TUKAJ

Prva regijska tekma Weinebene U 14, U 16

 

Na prvem tekmovanju Vzhodne regije U14 in U 16, ki je potekalo v organizaciji

SK Fužinar, na smučišču Weinebene, 28.12.2018.

So se naši tekmovalci uvrstili:Iris Srebre 1. mesto, Gal Oderlap 2x tretje mesto,

Miha Oserban 2x četrto mesto, Nika Ozimic 5. in 6. mesto, Kim Debelak 8. in 9. mesto,

Johanca Lesjak 14. mesto

Uradni rezultati

 

Naroči knjigo
Vas olimpijcev