DSC_0029Koroški asi

Za ekipo U-14 so tekme državnega prvenstva v Kr. Gori. Pričakovanja so bila večja od doseženega, tako da z rezultati ne moremo biti zadovoljni..

Uvrstitve:

1.Dan VSL:

Nika Ozimic: 10. mesto? Nika je tekmovala solidno, v dokaj težkih pogojih zardi neugodne startne številke. Vseeno je dosegla solidno 10. mesto, 4. v letniku, sposobna je za kakšno mesto višje.

Solidna uvrstitev na prvenstvu Domžal dan poprej, bila je 6.

Jera Kompan : 18. mesto? Jera je po napaki ob startu imela težave še na progi in popoln napad se žal ni izšel. Pohvale za pristop in trud, še posebej je več pričakovala sama in tudi trenerji zato, ker je dan prej na odprtem prvenstvu Domžal na enaki oz. podobni progi osvojila 2. mesto. Konkurenca je bila sicer nekaj slabša a zaostanek za zmagovalko je dajal dobre obete.

Jaroš Miklavc: Jaroš je na dodobra uničeni progi, ki je njegove težave letos še potencirala,  dosegel uvrstitev na 31. mesto – pri repu uvrščenih. To sezono bo treba čim prej pozabiti in pričeti razmišljati o prihodnji..

1. dan SL

Jera Kompan: 10. mesto (+7,46) ? solidna uvrstitev Jere, na rob deseterice.. Ob večjem tveganju lahko v prihodnje pričakuje več.

Nika Ozimic: 12. mesto (+8.37) ? škoda za slabši 1. tek pri Niki, ki je imela v drugem 7. čas . 5. od svojega letnika in z velikim potencialom v SL za naslednjo leto, če bo uspela še izboljšati tehniko?

Jaroš Miklavc: Jaroš je osvojil 22. mesto.

20.3. 2016 je bila na Golteh organizirana prestavljena tekam za pokal Rauch v VSL. V idealnih pogojih so naši tekmovalci osvojili sledeča mesta:

Jera Kompan: 13. mesto

Nika Ozimic : 20. mesto po večji napaki

Jaroš Miklavc: 28. mesto

Ob zaključku sezone opažam padec v formi, manj je tudi treninga, glede na dolgo in stresno sezono, kjer je bilo zaradi nestabilnih pogojev veliko težav.

Ta teden nas čaka še DP v SG na Rogli in zaključek pokala v Kranjski gori s paralelnim SL in VSL in sezona bo pod streho.