Funkcija Oseba Telefonska št.
Mail: Info@skcrna.si
Predsednik kluba Boris Debelak  (Debelak.Boris@cablex-m.si) 041 714 712
Podpredsednik kluba Aleš Tomše   (tomseales@yahoo.com) 031 382 111
Vodja alpske sekcije Mitja Zmagaj (Mitja.Zmagaj@cablex-group.com) 031 330 212
Sekretar kluba  Jure Štern (Jure.Stern@cablex-group.com )  051 426 030
Vodja tekaške sekcije Jože Kaker  (joze.kaker@gmail.com) 041 629 938
Vodja sodnikov Bogomir Pajnik (bogomir.pajnik@gmail.com) 040 773 127
Tajnica kluba Petra Oserban  (petra.oserban@mezica.si) 031 780 320
Blagajnik Romana Košutnik (romana.kosutnik@guest.arnes.si) 041 649 598
Gospodar kluba Franci Lesjak  (franci.lesjak9@gmail.com) 040 748 067
Predstavnik za stike z mediji Alojz Kosmač    (alojz.kosmac@gmail.com) 040 577 110
Predstavnik staršev Anka Kompan  (anka.kompan@gmail.com) 070 717 310
Nadzorni odbor SK
Predsednik: Franjo Kumer
Član 1: Matjaž Vesnicer
Član 2: Bojana Miklavc
Disciplinska komisija SK
Predsednik: Franjo Kumer
Član 1: Albert Vodovnik
Član 2: Peter Kos